Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X

oferta

Projektowanie:

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem:

  • wnętrz mieszkań i domów,
  • wnętrz obiektów użyteczności publicznej (sklepów, biur, restauracji, kawiarni itp.),
  • elewacji domów jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej;

Więcej informacji na ten temat w zakładce Jak powstaje projekt?

Doradztwo przy zakupie lub adaptacji nieruchomości – opracowanie układu funkcjonalnego:

  • usługa polega na sprawdzeniu czy przedmiot zakupu (mieszkanie, dom, lokal usługowy) spełni oczekiwania potencjalnego nabywcy lub też czy istnieje możliwość adaptacji nieruchomości do jego potrzeb. Dzięki temu decyzja podejmowana na wiele lat będzie oparta na wskazówkach profesjonalisty;

Masz dom lub mieszkanie, które nie w pełni spełnia Twoje oczekiwania? A może planujesz zakup i nie wiesz czy zmieszczą się wszystkie założone meble i sprzęty? Jest to usługa dla osób, które nie potrzebują kompleksowego projektu aranżacji wnętrza, a jedynie pomocy przy rozmieszczeniu ścian działowych i projekcie instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej.

Niekiedy niewielka korekta układu ścian czy instalacji wpływa na funkcjonalność całego mieszkania, pozwala np. na zmieszczenie wanny i prysznica w łazience, przesłonięcie lub otwarcie kuchni, zastosowanie mebli gotowych, zamiast zamawianych pod wymiar. Poznaj możliwości, jakie oferuje Twoje mieszkanie. Opracujemy na rzutach kilka układów funkcjonalnych, które pozwolą inaczej spojrzeć na Twoją nieruchomość bez względu na to czy jest to apartament, czy niewielka kawalerka.

Konsultacje projektowe:

  • usługa polega na doradztwie w zakresie wyposażenia wnętrz (konsultacje płatne 100 zł za godzinę);

Problem z wyborem koloru farb czy wzoru tapety? Potrzebujesz porady wnętrzarskiej dotyczącej mebli, oświetlenia, tkanin? Zapraszamy na konsultacje!